Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Skrok Szczecin

pierwsza pomoc

Prowadzimy szkolenia w ramach Emergency First Response z siedzibą w Bristolu , to szybko rozwijająca się międzynarodowe organizacja szkoląca w zakresie pierwszej pomocy (CPR, AED). EFR organizuje szkolenia w wielu krajach świata i jest uznana przez wiele państw. EFR bazuje na wieloletnim doświadczeniu w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych, prowadzeniu kursów i szkoleń i iventów. Kursy Emergency First Response cieszą się szeroką akceptacją wśród organizacji i osób indywidualnych. Wszystkie programy i materiały edukacyjne są tworzone w oparciu o standardy opieki nad pacjentami, publikowane przez American Heart Association Guidelines 2010 Standards for Cardiopulmonary Resuscitation and Emergency Cardiovascular Care oraz za zgodą Basic Life Support (BLS) Working Group of the International Liaison Committee on Resuscitation (ILCOR). ILCOR jest międzynarodową grupą standaryzującą, reprezentującą większość światowych organizacji zajmujących się resuscytacją. Nasze kursy mają charakter międzynarodowy. Emergency First Response z siedzibą w Bristolu (Wielka Brytania), jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych instytucji kształcących ratowników przedmedycznych na świecie. Emegency First Response wydaje ponad 600.000 certyfikatów rocznie. Kursy EFR są uznawane jako profesjonalne kwalifikacje w zakresie ratownictwa przedmedycznego, a programy nauczania są zgodne z najnowszymi standardami i wytycznymi ILCOR oraz Europejskiej Rady Resuscytacji. Prowadzone przez naszych instruktorów kursy bazują na uzyskaniu wiedzy i umiejętności w miłej i przyjaznej atmosferze. EFR posiada bardzo szerki zakres szkoleń i kursów, które są skierowane do różnych grup zawodowych (pedagodzy, wojsko i policja, pracownicy służb BHP, opiekunowie dzieci i osób szczególnej troski).

Celem szkoleń i kursów w zakresu pierwszej pomocy jest przekazanie nie tylko wiedzy, ale też praktycznych umiejętności. Wynikiem jest szereg umiejętności dotyczących reagowania w sytuacjach zagrażających ludzkiemu zdrowiu i życiu, takich jak wypadki drogowe lub wypadki w czasie pracy. Pierwsza pomoc przedmedyczna to kurs, na który SKROK Szczecin kieruje szczególną uwagę, proponując kursantom tylko wykwalifikowanych prowadzących oraz nowoczesny sprzęt. Każde ze szkoleń jest modyfikowane i dostosowywane do danej grupy wiekowej oraz zawodowej, wszystko po to, by jak najlepiej przygotować kursantów do radzenia sobie z zagrożeniami występującymi na danym stanowisku pracy. Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy jest prowadzone zawsze przez czynnych ratowników medycznych, których wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia takie kierowane są dla pracowników różnych firm oraz każdej grupy zawodowej, m.in. pedagogów, wojska, policji. Kursy prowadzone przez SKROK mają charakter międzynarodowy. Po zakończeniu kursu instruktorskiego można otrzymać certyfikat.

Po zakończeniu kursu instruktorskiego, po pozytywnie zdanym egzaminie otrzymujesz certyfikat instruktrski i możesz samodzielnie szkolić ratowników przedmedycznych. Twoim obowiązkiem jako instruktora jest spełnianie standardów określonych w Twoim podręczniku instruktora. Praca instruktorów jest okresowo sprawdzana przez Departament Kontroli Jakości przez wysyłanie ankiet do absolwentów kursów.

Przykladowe ceny usług

Rodzaj usługi Cena netto (zł)
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej 150,00/osoba
Udział w pracach zespołu powypadkowego 300,00
Rejestr wypadków 100,00/stanowisko
Wszystkie ceny netto. .Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).